Nahrávam......

Boxy

Prepravné boxy pre psov

Vyrábame na objednávku praktické prepravné boxy/klietky pre psov, presne podľa typu a značky auta.

Prečo si zabezpečiť prepravný box od nás?

Prepravná klietka poskytuje bezpečnú možnosť prepravy Vášho domáceho miláčika. Ochráni posádku vozidla a prepravované zviera pri prudkom odbočovaní, brzdení a dopravnej nehode. Taktiež predídete poškodeniu a znečisteniu interiéru auta. Cestovanie so psíkom tak bude pre Vás potešením.

Vyrábame prepravné boxy presne na rozmery batožinového priestoru vášho vozidla. Zabezpečí sa tak úplny komfort a bezpečie pre Vašich psíkov, ako aj maximálne využitie priestoru kufra vášho automobilu. Robustná kovová konštrukcia umožní uloženie batožiny na vrch prepravného boxu, prípadne je možné jeho konštrukčné využitie ako lôžko pre posádku vozidla. Box je uzamykateľný a vyberateľný, takže ho využijete aj ako klietku pri Vašom pobyte na chate, dovolenke, či na výstave. Vrchná časť je pokrytá textíliou, ktorá ladí s interiérom kufra. Vďaka použitému materiálu sú dostatočne vzdušné a ľahko čistiteľné. V prípade požiadavky ich vieme vybaviť nudzovými zádnými dvierkami, ventiláciou, prípadne odkladacím priestorom, ktorý môžete využiť napríklad pre uloženie krmiva, misiek či hračiek.

Vyrobený box Vám doručíme až k vám domov

Prepravný box zhotovíme podľa Vašich požiadaviek, stačí nás kontaktovať na tel. čísle 0903 774 451, prípadne emailom na info@boxy-klietky.sk. Okrem prepravného boxu pre jedného psa, vieme skonštruovať aj dvojbox, troj a viac box, v rôznych prevedeniach.

Vyhotovený box si vyzdvihnete osobne u nás v obci Stráža (okres Žilina), alebo Vám ho prostredníctom kuriéra doručíme v rámci celého Slovenska a Českej republiky. Bydlisko nerozhoduje, kvalitne a bezpečne zabalený box príde až k vám, či už ste z mesta Prešov, Trnava, Zvolen, Čadca, Bratislava, Trenčín, Košice, alebo z akehokoľvek iného kútu Slovenska a Čiech.

Vyrábame ich pre všetky značky áut, takže je jedno či máte Škodu, Fiat, Volkswagen, Renault, Dáciu, Seat, Toyotu, Hyundai, Kiu, Citroen, Suzuki, či Mercedes, určite bude presne sedieť.

Upozornenie

Upozornenie

Psy nie sú zvieratá ktoré je možné chovať v prepravnej klietke. Prepravná klietka je vhodná iba pre krátkodobý presun psa a nie je vhodná pre trvalý pobyt, alebo ako riešenie problemového psa.

Back To Top