Nahrávam......

Klietky

Klietky pre psov

Vyrábame na objednávku, presne podľa Vami dodaných rozmerov, štýlové interiérové klietky pre psov.

Prečo si zabezpečiť interiérovú klietku?

Klietka sa stáva pre psíka bezpečným miestom, útočišťom, kde má svoj matrac, hračky a môže tak nerušene oddychovať. Zamedzí sa tak aj ničeniu interiéru v čase Vašej neprítomnosti, či obťažovaniu návštev. Klietka zaistí vášmu domácemu miláčikovi úkryt pred malými deťmi a kľud v čase keď ochorie. Robustná kovová konštrukcia zaručuje dostatočnú ochranu psíka a osôb v domácnosti.

Nami vyrábané klietky okrem toho že sú praktické, navyše vhodne dopĺňajú interiér. Vďaka použitiu dýhovaných dosiek je ich možné prispôsobiť k väčšine nábytku. Zároveň vďaka ich stabilite je na ne možné ukladať rôzne predmety. Klietku je možné vybaviť šuflíkom, prípadne odkladacou skrinkou na výbavu a krmivo pre psíka.

Klietky sú vhodné aj do veterinárnych ambulancií, hotelov a salónov pre psov, útulkov, ako aj pre mestskú políciu, či obecné úrady pre dočasné zabezpečenie odchytených túlavých psov.

Vyrobenú klietku Vám doručíme až k vám domov

Klietku vyrobíme presne podľa Vašich predstáv, stačí nám zavolať na tel. číslo 0903 774 451, prípadne napísať na mail info@boxy-klietky.sk. Okrem klietky pre jedného psa, vieme skonštruovať aj dvojklietku, troj a viac klietku, v rôznych tvaroch a veľkostiach.

Hotový výrobok si viete vyzdvihnúť u nás v obci Stráža (okres Žilina), alebo Vám dopravu zabezpečíme kuriérnou spoločnosťou v rámci celého Slovenska a Českej republiky. Či už bývate v meste Bratislava, Košice, Poprad, Banská Bystrica, Trenčín, Nitra, alebo v akomkoľvek inom meste, prípadne obci, naša klietka sa k Vám v krátkom čase dostane bezpečne zabalená.

Stabilná konštrukcia a kvalitné spracovanie je zárukou dlhej životnosti našich klietok.

Upozornenie

Upozornenie

Psy nie sú zvieratá ktoré je možné chovať v klietke. Klietka je vhodná iba pre krátkodobý pobyt psa na niekoľko minút a nie je vhodná pre trvalý pobyt, alebo ako riešenie problematického správania psa.

Back To Top